utorok 21. augusta 2012

HEATHER - po ukončení A na porovnanie je tu opäť moja ruka ...


Ďalšie zlatíčko je dokončené a aj tentokrát je to bábika spiaca. Má jemné vpichované vlásky po jednom  "med brown" - stredne hnedej farby. Rovnakej farby sú aj mihalnice vpichované tenučkou ihlou. Je maľovaná technikou 3D v tenkých vrstvičkách, kde jemne vidno žilky a kapiláry na očkách. Má jemnulinkú manikúru na rukách aj nohách. Jej veľkosťpo dokončení je cca. 56 cm.


Zábery sú fotené pri prirodzenom dennom svetle. Nikdy nie sú upravované.

 


 

Je výborne polohovateľná :).

Malá ukážka nenamaľovaného kitu a hotovej bábiky. Nosné dierky má aj táto bábika otvorené - vyvŕtané.

utorok 14. augusta 2012

Heather - work in progress


Bez vláskov, mihalníc a obočia ... a foto vpravo v procese vpichovania vlasov po jednom, pred jeho finálnou úpravou a strihom.

Bábika má jemnú manikúru - "nechtíky" rovnako na nožičkách aj na rukách.Kit Heather (D. Rubert) je v procese práce - bez mihalníc a vláskov a potrebných detailíkov. Stále nie som rozhodnutá aké vlásky spraviť.... Zábery sú plne závislé od denného svetla, nie sú upravované !

streda 1. augusta 2012

ANGELINA - proces práce

ANGELINA - AFTER
Tak a teraz je Angelina hotová a pripravená pre svoju novú majiteľku. Má vpichované mihalnice a jemné blond vlásky, ktoré sa dajú vlhčiť, česať a upravovať podľa želania ... ANGELINA        ANGELINA BEFORE 
Kit Angelina/Petra Seiffert je krásne spiace dievčatko. Hotová veľkosť bábiky je cca 51 cm. Zábery nemajú finálnu podobu, chýba mi ešte mnoho detailov . Je to zatiaľ základný tón pokožky :).